Kochani!

Jak wiecie doskonale śledząc naszego facebooka w naszym Ośrodku zachodzą wielkie zmiany. Zmiany na lepsze, które pozwolą nam pełniej korzystać z pięknego otoczenia, w którym przyszło nam się uczyć i pracować. Pojawiły się wspaniałe, atestowane, nowe urządzenia na placu zabaw i już niebawem zaczniemy z nich korzystać. Ostatnim etapem przygotowań jest utworzenie bezpiecznej nawierzchni. W miejscu, gdzie powstaje plac zabaw będzie się także ogród sensoryczny, który, mamy nadzieję powstanie do końca wakacji.

Ruszyliśmy także z nauką dla naszych najmłodszych. Klasa 1-2 w pełnym składzie stawiła sie w ubiegły poniedziałek o 8.00 rano w szkole. Dzieciaki ….. ach… sami zobaczcie po zdjęciach jaka radość, szczeście i energia im towarzyszyły w tych pierwszych dniach.

Dziś mamy także za sobą zajęcia z hipoterapii. Wszyscy byli zachwyceni. Konie są wypoczęte, pełne pozytywnej energii. Dzieciaki spragnione kontaktu ze zwierzętami.

Pozwolę sobie w tym poście zapowiedzieć, że od września będziemy realizować zajęcia z dogoterapii w naszym Ośrodku. Prowadzone one będą w ramach zajęć terapii specjalistycznej. Nasza nauczycielka pani Adrianna Kowalik wraz ze swoim psem Bejbim mają certyfikaty potrzebne do pracy z dzieciakami. Nie możemy się już doczekać kilejnej formy pomocy dla naszych dzieciaków.

Wkrótce kolejne ekscytujące wieści….a wierzcie mi mamy jeszcze co ogłaszać!

Pozdrawiamy